6/01/2006

Tööpakkumised

Vaatan siin vaikselt ringi, millist tööd siis pakutakse. Põllumajandusministeerium otsib välissuhete peaspetsialisti. Traditsioonilised nõuded - kõrgharidus, inglise keele oskus kõrgtasemel, soovitavalt eelnev töökogemus. Mis teeb nad aga nõnda eriliseks on, et julgevad töötasu ilusasti välja panna - 5360 krooni. Õnneks makse sealt nii palju ei lähegi nüüd kuis maksuvaba miinimum on 2000 tõusnud. Seega iga kuu võiks koju viia nii kõva 4500. Selle raha eest peaks peale õppelaenu maksmist saama 20 pakki makarone, kolm pakki võid ja kaks kilo sardelle. Leidsin ka suurepärase korteri jalutuskäigu kaugusel töökohast mida taolise palgaga lubada saab. Hoiab nii tervisklubi 850 kroonise kuumaks kokku ning ei ole vaja auto liisingut maksta. Esindusliku välimuse võib muidugi muretseda kodulähedasest kaltsukast. Keegi võiks tulevase välissuhtluse peaspetsialistist toreda dokumentaalfilmi teha.

5 Comments:

Blogger Kaspar Arrowitz said...

Karjääri kaevatakse ikka tasahilju.

Alguses 5000 krooni palk, kuid viie aasta pärast hakkad saama juba 12 000 krooni. Siis saab isegi klubi Privé'd külastada. Vaat siis oled ennast lõpuks eliidi sekka murdnud, nö. jala ukse vahele saanud.

6:15 PM  
Blogger märt said...

siim tiidemanni alluv oleksid vist seal

11:40 PM  
Blogger laura said...

a kui aasta välja kannatad, maksab ministeeriumu su õppelaenu kinni. saad siis ehk mõnesse euromasse korterisse taga-Mustamäel kolida...

12:44 AM  
Blogger Mike said...

Mul pol õppelaenu. Ning leian, et on kuritegelik taolise reziimi õigustamine :)

2:43 AM  
Anonymous Anonüümne said...

take a look at our best site -

[url=http://trailfire.com/lipitor] zocor vs lipitor [/url]

http://trailfire.com/lipitor
[url=http://trailfire.com/lipitor] lipitor recall [/url]

5:24 PM  

Postita kommentaar

<< Home